Зустріч із співробітниками ДПРЧ №9 с. Пантаївки

9 лист. 2016

Сьогодні, 9 листопада, у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Легко вогник запалити, та нелегко загасити" до Олександрійської школи-інтернату з інформаційно-роз'яснювальною бесідою завітали співробітники місцевої Державної пожежно-рятувальної частини. Їх слухачами були учні середніх та старших класів. Рятувальники розповіли дітям про правила безпечного користування електричними та газовими приладами. Також особливу увагу приділили діям при виявленні вибухонебезпечних предметів. Школярі дізналися, що, побачивши підозрілий металевий предмет, його в жодному разі не можна торкатися. Про можливу небезпеку необхідно повідомити оточуючих. Треба пам’ятати, що засоби мобільного та радіозв’язку можуть спровокувати вибух. Тому вже з безпечної відстані слід обов’язково зателефонувати до рятувальників за номером «101».

Читайте наші наші новии а сторінці школи у фейсбук https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1827170757562312