Свято "День народження школи"

17 лют. 2014
14 лютого 2014 року в Олександрійській заальноосвітній школі - інтернат відбулося Свято, присвячене дню народження школи.

Свято відкрила директор школи Сорокун Т.Є. з вітальним словом до учнів, педагогів, гостей. На урочистій частині свята було вручено нагороди учням - переможцям за участь у ІІ епаті Всеукраїнської учнівської олімпіаи та в міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок". Свято продовжилось спортивно - розважальною програмою "Сім'я -  чудова річ, а хороша сім'я - це просто чудо". Конкурсна програма будувалася на змаганнях двох команд - сімей : вчителів та вихованців.

Гостями Свята були учні Знам'янської спеціальної школи - інтернату І - ІІІ ступенів на чолі з директором та педагогом - організатором, директор благодійного фонду "Шлях до життя" Тримбач А. та Гаврилов Р.

Свято залишило приємні враження як в гостей програми, так і у педагогів та дітей школи. По закінченню Свята кожному вихованцю школи представником фонду "Шлях до життя" було вручено подарунки. По завершені Свята відбулася дискотека, присвячена Дню святого Валентина.