Єдиний урок історичної пам'яті "80 - ті роковини Голодомору - уроки минулого для майбутнього"

22 лист. 2013
22.11.2013р. в Олександрійській загальноосвітній школі - інтернаті І - ІІІ ступенів відбувся єдиний урок історичної пам'яті "80 - ті роковини Голодомору - уроки минулого для майбутнього"

22 листопада 2013 року в Олександрійській загальноосвітній школі - інтернаті відбувся єдиний урок історичної пам'яті "80 - ті роковини Голодомору - уроки минулого для майбутнього".

Вчитель історії Колосай О.В. на основі офіційних документів, свідчень очевидців, праць істориків та публіцистів, фотоматеріалів, документальних кадрів переконав присутніх, що нація стала жертвою страшного злочину, який ніколи не повинен повторитися.

Під час проведення уроку пам'яті вчитель використав матеріали державного архіву кіровоградської області. діти мали унікальну можливість перегорнути сторінки історії нашого краю більш ніж 80 - річної давнини, почути забуті голоси жертв голодомору 1921 - 1923, 1932 - 1933 років.