Українознавча гра "Патріот - 2014"

20 лют. 2014
Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш.

Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти Президент країни, чи учень школи - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся

Під таким девізом пройшов 5 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З УРАЇНОЗНАВСТВА в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів.

У конкурсі-грі брали участь 48 учнів,які змагалися у десяти вікових категоріях:2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 класи.

З великою радістю і задоволенням виконували тести-завдання з української мови та літератури,історії  України,українознавства. Конкурсні  завдання були цікаві,веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Учні сподіваються на хорошу результативність у конкурсі.