21 лютого 2014 року Всесвітній день рідної мови

25 лют. 2014
21 лютого – Всесвітній день рідної мови «Скільки я знаю мов, стільки разів я людина»,- говорить народна мудрість. Але рідне слово — це найдорожчий скарб людини. Цю думку неодноразово підкреслювали відомі культурні діячі. Але найглибше її розкрив Панас Мирний: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка живого духу, багата скарбниця, в які народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, почування». Нашу українську мову Володимир Самійленко назвав «діамантом дорогим», Дмитро Білоус — «дивом калиновим», а Володимир Сосюра — «мовою солов'їною». Вона — «життя духовного основа», підкреслював Максим Рильський. «Рідна мова дорога людині, як саме життя», — говориться в народному прислів'ї.

Саме сьогодні , в День шани рідного слова, педагогічний та учнівський колективи  Олександрійської  загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів  запросили  батьків, гостей   до шкільної господи на хліб, сіль, на слово щире, на бесіду мудру, на свято наше -

« Торжество рідної мови».