Зустріч з кумирами 22.10.2013 р.

Вже не перший рік ПФК «Олександрія» тісно співпрацює з учнями та педагогічним колективом Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступе-нів. Так, 22 жовтня 2013 року, для учнів 10 та 11 класів була проведена екскурсія на території КСК «Ніка». По її завершенні, діти взяли участь у відкритому тренуванні ПФК «Олександрія» на полі КСК «Олімп», де вони зіграли товариський поєдинок. В складах обох команд були як футболісти, так і учні школи-інтернат. Головним арбітром та наставником обох команд був головний тренер ПФК «Олександрія» Володимир Шаран, який часто підказував як потрібно діяти гравцям на полі. Вячеслав Шевченко, Артем Полярус, Володимир Бідловський, Дмитро Рудик, Юрій Бровченко, Артем Гаркуша – ось далеко не весь перелік тих футболістів, які демонстрували та вчили своїй майстерності юних хлопців. І хоча в футбол грали лише хлопці, дівчата активно вболівали за своїх однокласників та раділи кожному забитому м’ячу, а тренерський штаб ПФК «Олександрія» щиро посміхався, коли хтось з юних футболістів вигравав єдиноборства у справжніх професіоналів. Запекла боротьба на полі продовжувалася протягом всього матчу, але переможця визначити так і не вдалося. Матч закінчився з рахунком 2:2. Після фінального свистка школярі мали чудову нагоду поспілкуватись та сфотографуватись зі своїми улюбленцями. Наприклад, Євген Пічкур, вперше у своєму житті дав інтерв’ю журналістці шкільної газети Жуковій Любові. І хоча, головним у цьому заході є посмішки на обличчях та позитивні емоції, не обійшлося і без подарунків, які футболісти ПФК «Олександрія» вручили всім, хто завітав до них на гостини.
Створено 24.10.13
Альбом школи