Міжнародний учнівський конкурс юних істориків “Лелека - 2021”

30 лист. 2021
На сайті Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір» оголошено результати Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека – 2021».

Щорічно учні нашого ліцею беруть участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків “Лелека”.
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека» слугує популяризації історичних знань серед учнівської молоді, розвитку дослідницьких здібностей учнів, патріотичному вихованню школярів та формуванню у них історичної пам’яті.
Цього року конкурс відбувся 15 квітня 2021 року. Тридцять чотири учні 5-11 класів взяли в ньому участь. Як завжди завдання вимагали напруженої роботи: визначення хронологічної послідовності подій, аналіз історичних джерел, візуалізація пам’яток та персоналій. Роботи виконано, відповді відправлено, а завдання ще обговорювали, узгоджували, щоб не залишити сумнівів.
І ось надійшли результати. Вони засвідчили, що учні, які долучились до участі у конкурсі, захоплені історією та володіють глибокими знаннями.
Тож ми маємо такі результати:
«Золотий Лелека» – 100 -90 б.;
Цапко Іван учень- 7а класу – 60 балів
Цапко Микола учень -7а класу – 60 балів
Яготин Владислава учениця- 7а класу - 60 балів
Для учнів 11 класу участь у конкурсі стала сходинкою до ЗНО, а учні 5 - 10го класів зрозуміли, що попереду багато напруженої роботи і тоді успіх не забариться.
Вітаємо переможців та учасників цьогорічного конкурсу! Результати, отримані в інтелектуальних змаганнях, свідчать про міцні знання з історії, вкотре спонукають учнів самостійно зазирнути в історичні джерела і повторити матеріал.
Також дякуємо та вітаємо викладача історії Колосая О.В.!
Бажаємо успіхів надалі!