Міжнародний день захисту дітей

3 черв. 2019
Щороку в перший день літа в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Учні нашого ліцею також охоче і як завжди із задоволенням відзначали це свято, беручи участь у різних заходах.

Конвенції "Про права дитини". Першого червня група вихованців відвідала урочисті заходи у обласній філармонії м.Кропивницький, де привітати дітей та вручити подарунки з нагоди свята завітали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат України Костянтин Яриніч та секретар міської ради Андрій Табалов. Після слів привітань від обласної та міської ради дітям вручили кошики із солодкими подарунками, а Марія та Андрій Пуріхови отримали сертифікати на отримання путівок до Українського дитячого центру "Молода гвардія".
Малеча, що залишилася в ліцеї на вихідні, взяла участь в улюбленому конкурсі малюнків на асфальті, присвяченому дитинству та дитячим мріям.
Сьогодні, 3 червня, наші маленькі артисти взяли участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей в селищі Пантаївка.
Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.