День дванадцятий табору. 10 червня

10 черв. 2016
Твій друг тобі віддасть усе: І свій квиток на карусель, І цвях, і ґудзик, і літак, Та не за щось – а просто так. 10 червня, дванадцятий день табору, пройшов також під знаком дружби, як і попередній.

Твій друг тобі віддасть усе:
І свій квиток на карусель,
І цвях, і ґудзик, і літак,
Та не за щось – а просто так.
10 червня, дванадцятий день табору, пройшов також під знаком дружби, як і попередній. Цього дня у таборі було оголошено гру "Таємний друг". Під час ранкової лінійки дітям розповіли про правила гри: кожен мав витягнути з глечика папірець з написаним на ньому ім'ям когось з вихованців табору, а потім написати побажання тому, чиє ім'я було на папірці, не вказуючи власного ім'я і нікому не кажучи імені адресата, передати йому "листа" з побажаннями. Від самого ранку "поштарі" приймали та розносили листи по табору, кожен з вихованців написам сам та отримав листа теж. А після денного сну, коли всі зібрались на чеговий захід, дітям запропонували відгадати свого "таємного друга", від якого отримали листа, та взятись за руки і ще раз висловити побажання один одному. Ця весела, добра гра об'єднала та подружила увесь табір.
Після щирих та добрих дружніх побажань розпочався фестиваль зачісок , про який було оголошено напередодні. У чарівних дівчат і зачіски чарівні: дівчатка і справді продемонстрували власний смак і фантазію !!!
Для хлопців сьогодні була також приємна та цікава подія - представники ТОВ "Герц" привезли мультимедійний тир, тож кожен бажаючий міг спробувати себе на вправність влучати по мішенях на мультимедійному екрані.
В мовному загоні сьогодні, крім загальнотабірних справ, відбулась святкова вечірка - Birthday Party, оскільки у двох дівчаток загону дні народження 9 та 10 червня. Домовившись заздалегідь провести паті в американському стилі, діти прийшли до кабінету англійської мови раніше за іменниниць та влаштували для них SURPRISE - зустріли дівчаток гучними "SURPRISE!" та "HAPPY BIRTHDAY!", обсипавши блискучим конфеті, проспівали відому в усьому світі пісню та подарували подарунки. А потім за святковим столом з тортом та тістечками кожен з дітей висловив свої бажання кожній з іменниниць, звичайно ж англійською мовою, як і має бути на "американській вечірці" .