Солодкий майстер-клас

9 черв. 2016
Яскравою подією сьогоднішнього дня став майстер-клас майстрині-флористки з Олександрії Лариси Ємеліної, яка виготовляє неперевершені і просто чарівні вироби з звийчайної цукрової мастики. Фоторепортаж.

Яскравою подією сьогоднішнього дня став майстер-клас майстрині-флористки з Олександрії Лариси Ємеліної, яка виготовляє неперевершені і просто чарівні вироби зі звийчайної цукрової мастики.  Затамувавши подих, діти слухали розповідь жінки-чарівниці про те, як вона розпочала займатись таким незвичайним ділом, а потім з таким же зачаруванням стежили за кожним рухом її рук, коли вона показувала процес створення різних елементів квіток, ягід та інших рослин. Майстриня привезла з собою матеріал і приладдя, щоб наші діти теж змогли спробувати виготовити щось власними руками під її керівництвом. Усі присутні на майстер-класі діти і дорослі були приємно вражені уміннями жінки творити чудеса з солодкого матеріалу, а також терплячістю та здатністю передавати свої уміння людям.