Пришкільний табір "Струмок" розпочав свою роботу.День перший

30 трав. 2016
Сьогодні розпочав свою роботу пришкільний табір "Струмок". Цього року на базі пришкільного табору відкритий мовний загін "FORTUNE HUNTERS" для учнів 2-4-х класів.

Літо – це пора нових вражень, пора нового життя. Саме тому літній пришкільний табір відпочинку має бути джерелом позитивних емоцій, дружби, добра та здоров’я. Сьогодні в Олександрійській школі-інтернаті розпочав свою роботу пришкільний табір "Струмок".
Розпочався перший день табору з загальної лінійки, під час якої дітей ознайомили з планом та режимом роботи до кінця зміни, провели загальний інструктаж з безпеки життєдіяльності, а медсестра закладу в черговий раз нагадала д
ітям про правила, яких потрібно дотримуватись під час літнього відпочинку. Було утворено чотири загони, які сьогодні готувались до завтрішнього відкриття табору: обирали командирів, назви загонів, вчили девізи, промовки та пісні своїх загонів, виготовляли загонові газети, готували презентації загонів.Підтримуючи ініціативу Міністерства освіти і науки України, для забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам та в рамках Року англійської мови в Україні на базі пришкільного табору цього року відкритий мовний загін "FORTUNE HUNTERS" для учнів 2-4-х класів.
В другій половині дня відбулося спортивне свято "Літня веселка" , протягом якого учні охоче взяли участь у різних змаганнях та конкурсах. За кількістю загальних перемог перше місце посів мовний загін. Так тримати!
Літо можна вважати відкритим!