Відкриття пришкільного табору "Струмок"

31 трав. 2016
Відкриття пришкільного табору "Струмок" відбулося сьогодні в нашому закладі. Як вже повідомлялося , в таборі було сформовано 4 загони, які вчора готувалися до сьогоднішньої події.

Нам сонце промені простягає крилаті,
Як птахи доброзичливих вістей.
Ми раді вас у таборі вітати
Сьогодні наших дорогих гостей.
День розпочався з традиційної табірної зарядки та прибирання ділянок території.
А під час загальної лінійки відбулися презентації загонів: назва, девіз та промовка, продемонстровані загонові газети. Після презентації загони дружно та весело пройшли зі своїми промовками до шкільного стадіону, де також представили захист своїх постерів-проектів до Всесвітнього Дня захисту дітей. Під час представлення прозвучали вірші та пісні українською та англійською мовами про дітей, про мир та дитяче щастя.