Усний журнал "Моя країна - Україна"

3 лист. 2015
Усний журнал "Моя країна - Україна"

З метою розширення знань учнів про нашу країну, поглиблення знань про родину, формування усвідомлення своєї належності до держави , бібліотекар Г.І.Липка провела для учнів 3-го класу усний журнал "Моя країна - Україна".
Звертаючись до учнів, Галина Іванівна наголосила, що Батьківщина - це земля, на якій ми народились, де народились наші батьки. Це рідна мова, якої навчили нас тато й мама, це казки, що розповідала бабуся. Україна - це наша земля, наша країна, зі славною історією , історією боротьби нашого народу за свободу і незалежність. Україна - це славні лицарі Б.Хмельницький, У.Кармелюк, І.Сірко, Т.Шевченко, Леся Українка та багато інших визначних постатей.

Альбом: Усний журнал "Моя країна - Україна"