ТРАГЕДІЯ НАРОДУ

18 трав. 2024
З метою вшанування 80 роковин пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, популяризації історичної та культурної спадщини кримських татар вихователем 9-А класу Ю.Агеєвою проведена година памʼяті «Трагедія народу».

На заході учні ознайомилися з історичними особистостями та нашими героями сучасності, які борються за свободу.
Учні висловили віру в перемогу України над російськими окупантами і повернення усіх окупованих територій, у тому числі і Криму. І у єдиній Україні кримські татари будуть і далі розвиватися, творити добрі справи для розвитку держави, жити у співдружности, партнерстві та злагоді з усіма іншими народами, що населяють нашу державу.