ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2022

31 трав. 2022
Нехай цей дзвоник пролунає у серцях кожного з вас. Ми усі пишаємось вами та сподіваємось дуже скоро усіх побачити!

Дорогі учні, сучасні здобувачі освіти! Шановні вчителі та батьки! Хочемо всіх вас із закінченням 2021/2022 навчального року привітати!
Бажаємо одного – щоб мирне небо засиніло,
Щоб сонце ласкаве вам у душі світило,
Щоб улітку ви мали змогу повноцінно відпочити,
Щоб ми вас восени на порозі нашої школи
змогли радо зустріти!
Дорогі одинадцятикласники! Ваш випуск особливий! 9 клас – карантин, зараз – війна. Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час вашого навчання у ліцеї. Здавалося б, ще недавно, ми знайомились з вами, а вже завтра ви йдете у доросле, щасливе студентське життя. Ми раді що ви усі живі, здорові, хоч і не усі разом. Зараз вас чекає вступ і цікаве студентське життя повне радісних вражень і дрібних прикростей. Прийміть наші щирі привітання з закінченням школи!
Найкращий колектив на цілій землі! Щира дяка вам за плідно організоване, висококваліфіковане дистанційне навчання, за безперервний освітній процес та виховання, за розуміння складної, непростої ситуації.
Та кроки назустріч нововведенням нашої оптимістично налаштованої адміністрації!
Шановні батьки! Добра і злагоди - кожній родині, Миру, свободи і процвітання – рідній країні!
Хай буде здоровою і щасливою кожна дитина!
Усе буде мир! Усе буде сонце! Усе буде Україна!
Нехай цей дзвоник пролунає у серцях кожного з вас.
Ми усі пишаємось вами та сподіваємось дуже скоро усіх побачити!