ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 трав. 2022
Хай завжди в усьому світі Буде мир і щастя дітям, Бо народжені вони Для життя, а не війни.

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ
Вже восьмий рік поспіль Україна вшановує пам'ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою - 8 травня. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом. На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами. А у неділю, 8 травня, разом з усім мирним світом помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.
Офіційне гасло 8 травня - "1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо". А символом Дня пам'яті та примирення від 2014 року є квітка мак. Її вибрали невипадково, адже її графічне зображення - це своєрідна алюзія. З одного боку мак - ніжна польова квітка. З іншого - вона схожа на кривавий слід, який залишають кулі на тілі людини.
Хай завжди в усьому світі
Буде мир і щастя дітям,
Бо народжені вони
Для життя, а не війни.
Колись історія назве,
Наш час народженням людини.
Бо поки серце в нас живе —
Ми не стояли на колінах!