Художник Aljoscha: "Надія для дітей"

30 бер. 2022
29 березня 2022 року до нашого закладу завітав художник Aljoscha і подарував біофутуристичну інсталяцію "Надія для дітей" .

Художник Aljoscha: "Надія для дітей"
Інсталяція складається з рожевого кольору, акрилової інсталяції, що плаває, і двох філігранних предметів, які здаються витягнутими . У його претензії дати своїм настановам "довічне", вони взаємодіють один з одним. Верктит може передаватися надії для дітей, для майбутнього на мирне вирішення конфлікту в Україні.
Художник Альоша (укр. Альоша, нім. Aljoscha, справжнє ім’я — Алексей Потупин, народився в місті Глухів, Україна, наразі проживає та працює в Дюсельдорфі ) — сучасний український художник і скульптор, відомий насамперед своїми концептуальними інсталяціями та об'єктами, що базуються на ідеях біоізму, біофутуризму та біоетичного аболіціонізму.