День дванадцятий. День Пізнайки

14 черв. 2015
День дванадцятий. День Пізнайки

13.06.2015 р. згідно путівки дні був проведений День Пізнайки

Сьогоднішній день розпочався з екскурсії по історичним місцям м. Олександрії. Вихованці пізнали багато нового і цікавого про історичне минуле рідного міста. ( 12 вихованців , вік 15 – 17 років)

<span times="" new="" roman',="" serif;="" color:="" windowtext;"="">Тим часом учасники хореографічного гуртка « Ритм» готували флешмоб – сюрприз до закриття табору. Керівник Зилінка О.Є. ( 30 дітей, вік 7 – 16 років)

<span times="" new="" roman',="" serif;="" color:="" windowtext;"="">

Соціальний педагог Король Л.О. поспілкувалася з вихованцями 1 – 2 загонів ( вік 7 – 10 років)  про дружбу та необхідність виховання в собі позитивних рис характеру. Під час цієї бесіди з метою профілактики поведінкових відхилень, вона навчала оволодівати мистецтвом спілкування  та навичками взаємодопомоги; виховувала людяність, гуманізм, повагу до людей. Для закріплення  результату бесіди був показаний змістовний мультфільм про дружбу.

Прогулянка  до лісу – іменини у Ірини. В цей день у вихованки 1 загону був день народження і весь загін відсвяткував це свято на лісовій  галявинці з печеною картоплею та веселими забавами. ( 1, 3 загони; вік 7 – 11 років)

Діти прийшли з прогулянки стомлені, але задоволені і сповнені вражень.

В день Пізнайки ми багато дізналися нового і цікавого про своїх улюбленців - тварин. Діти створили на подвір’ї живий куточок ,принісши з собою своїх домашніх тваринок, хто хом’ячка, морську свинку, а  дехто  і декоративних щурів. Всі з цікавістю розповідали як вони за ними доглядають  та  цікаві і смішні випадки з життя своїх улюбленців.( 2 – 3 загони, вік 8 – 12 років)

Вже традиційно щодня до нас у табір приїжджають  волонтери  благодійної організації « Серце для сиріт» з цікавою розважальною програмою.

( 1 – 5 загони, вік 7 – 18 років)