11 груд. 2023

ХРАНИТЕЛІ СПОКОЮ ТА МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЮ

Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров`я, світлого настрою, успіху на всіх фронтах!
8 груд. 2023

ПИШАЄМОСЯ ТА ЩИРО ВІТАЄМО!

Пишаємося та щиро вітаємо Валерію та її тренера. Успіхів вам і подальших перемог!
7 груд. 2023

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЛІЦЕЇ

Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні, а нашим Захисникам Ангелів Охоронців.
5 груд. 2023

ЗУСТРІЧ З ВІЙСЬКОВИМИ

Починаючи з цього року, День Збройних Сил України та День святого Миколая в нашій країні відзначають в один день. Школярі підготували для воїнів невеличку вітальну програму та символічні маленькі подаруночки з нагоди свята. Учні під наглядом дорослих виготовили ангеликів, намалювали вітальні листівки та малюнки.
5 груд. 2023

НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ

Висловлюємо безмежну вдячність Андрію за його мужній дух, позитивний настрій та безмежну жагу і віру в Перемогу.
4 груд. 2023

ВОЛОНТЕРИ – ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ

Ми безмежно вдячні кожному, хто захищає наше майбутнє та допомагає наближати нашу Перемогу!
4 груд. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Толерантність кожного з нас, милосердя та увага допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.

ХТО ПОПЕРЕДЖЕНИЙ – ТОЙ ЗАХИЩЕНИЙ

В класах обговорено такі питання: як поширюється ВІЛ та які риси характеру треба в собі виховувати, щоб не стати жертвою ВІЛ - інфекції.

«СКАЖЕМО «НІ» НАСИЛЬСТВУ»

На заходах діти ознайомилися з теоретичними аспектами поняття «насилля». Разом з вихователями учні навчились відрізняти види та типи насильства. Також разом склали пам’ятку, як убезпечити себе від насильницьких дій.

ТРЕНІНГ «ДРУЖБА І ДРУЗІ»

Учні разом із психологом обговорили чесноти, якими мають бути наділені справжні друзі. Було проведено вправи: «Піжмурки», «Тунель», «Вузол».