Урочисті заходи до Дня Захисників та Захисниць України в місті Кропивницький.Урочиста клятва ліцеїстів.Кадети нашого ліцею прибули до м.КропивницькийКонкурсно – розважальну програму «Козацькому роду – нема переводу!»  у 5 класіВиховна година " Україна мати - вмій її захищати!" у 8а класі Привітання від кадеток -дівчат 8 -  9 класівПривітання кадетів - ліцеїстів з урочистою посвятою від учнів 5 класуПривітання кадетів - ліцеїстів з урочистою посвятою СВЯТО ПОСВЯТИ В КАДЕТИ Відеоверсія вистави про українських героїв-спецпризначенців «Іду за Вас»

Дистанційна освіта на Класній оцінці

14 жовт. 2021
Урочисті заходи до Дня Захисників та Захисниць України в місті Кропивницький.
Народ України вшановує захисників – тих, хто віками боровся за мир, свободу і незалежність для свого народу.

Урочиста клятва ліцеїстів.
Складання присяги на вірність Україні ліцеїстами.

14 жовт. 2021
Кадети нашого ліцею прибули до м.Кропивницький
Ідуть останні приготування...