Тиждень доброчесності. Заняття «Добро. Чесність»(9б,10,11 класи)

1 груд. 2021
Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності, справедливості і доброчесності. Утім для формування такого суспільства потрібно, щоб більшість його членів свідомо поділяли ці цінності.

Тиждень доброчесності.
30 листопада, в межах тижня доброчесності, для учнів 9 – 11 класів вихователями Ткаченко О.М.(9б клас), Татаріним О.Л.(10 клас),Переверзєвим Ю.М.(11 клас) були проведені заняття «Добро. Чесність». Які проведені з метою формування гуманістичного світогляду, духовного світу учня, його моралі, загальної культури, особистісних рис громадянина України, який усвідомлює свою належність до світової спільноти ;формування в учнів почуття власної гідності, поваги до прав людини, гуманістичних традицій та загальнолюдських цінностей, здатності формувати власну етичну позицію та дотримуватися правил соціально відповідальної поведінки. На цих заходах учнів ознайомили з такими поняттями як: доброчесність; корупція ;конфлікт інтересів; велика корупція; політична корупція; побутова корупція; адміністративна корупція. Були розглянуті різноманітні життєві ситуації, щоб навчитися відрізняти доброчесну та недоброчесну поведінку; що таке корупція та які її негативні наслідки.В кінці заняття, як підсумок всього почутого та обговореного, учні створили власний етичний кодекс класу. Це правила, які об’єднуватимуть клас.
Отже, підсумовуючи усі ситуації, можемо виокремити, що в повсякденному житті у нас завжди є вибір, як вчинити. Наш вибір залежить від факторів, які на нас впливають, і завдання кожного - за будь-яких обставин у будь-яких ситуацій тверезо оцінити, що відбувається або до яких наслідків призведе той чи інший вчинок.
Також важливо дотримуватись такої цінності, як доброчесність. Доброчесне суспільство – це успішне суспільство, у якому немає місця корупції!