Тиждень доброчесності.Заняття «Магічний урок доброчесності»(6,8а класи)

1 груд. 2021
Що таке Тиждень доброчесності?

Тиждень доброчесності.
Цього року команда Офісу розбудови доброчесності при НАЗК ініціює загальноукраїнський Тиждень доброчесності, який триватиме з 29 листопада по 3 грудня.
Що таке Тиждень доброчесності?
Головна мета – ознайомити учнівство з поняттям “доброчесність“, надати базові знання про корупцію та її негативні наслідки.
Наш ліцей - інтернат приєднався до проведення цього тижня.
30 листопада , в рамках Тижня доброчесності вихователі Рискіна Н.О. (8а клас) та Кравченко Л.М.(6 клас) провели заняття «Магічний урок доброчесності», на яких учні ознайомилися із поняттям «доброчесность», аналізували ситуації з доброчесними і не доброчесними вчинками, працюючи в групах створили куточки доброчесності та етичний кодекс класу. Закінчили заняття вправою «Я крапля в океані змін», де учні давали пропозиції як змінити життя на краще!