ФУТБОЛ – ЦЕ БІЛЬШЕ НІЖ ГРА

10 вер. 2021
«Футбол - це більше, ніж гра. Сказати, що футбол - це життя, нічого не сказати. Футбол не можна описати одним словом. Ця гра, в яку грають всього 22 людини, а дивляться її мільйони людей. Що таке футбол? Це гра, це життя, це пристрасть» .

Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в Центральноукраїнському ліцеї – інтернаті спортивного профілю однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері школярів з’являється місце для спортивної спрямованості. Педагогічним колективом школи запроваджено систему заходів, спрямованих на збереження здоров’я школярів. Традиційні технології фізкультурно-оздоровчої роботи впроваджуються поряд із інноваційними.
Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало в ліцеї проведення Олімпійського тижня «Бути здоровим – це модно!»,присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 6 по 10 вересня. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.
10 вересня, вчитель зі спорту ( футболу) Зайцев Д.Г. організував та провів футбольні естафети між учнями 8 – 9 класів та змагання з футболу, між збірними командами 8- 9 класів – команди « Зелених» та « Червоних». Ця цікава та захоплююча гра закінчилася з рахунком 7:3, перемогла команда « Зелених».
Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя ліцею не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.