Конкурс малюнків "Мій улюблений вид спорту"

9 вер. 2021
Хто з фізкультурою на «ти», В житті досягне він мети, Бо в спорті — міць та сила І для душі, й для тіла.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.
В рамках Олімпійського тижня, 08 вересня 2021 року, вчитель образотворчого мистецтва Кравченко Л.М. провела з учнями 5 класу урок на тему «Спорт – наш друг!» з метою збагатити знання про види спорту, їх особливості та значення; виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про нього; прищепити інтерес до занять фізичною культурою та спортом. Урок був цікавим та змістовним.
В кінці уроку діти представили свої малюнки "Мій улюблений вид спорту".