Участь в Міжнародному проєкті Positive Day від ED LAB

20 бер. 2021
Як вже зазначалося в попередньому пості, 20 березні у світі відзначається Міжнародний день щастя. Кожен з класів нашого закладу створював своє "щастя" по-своєму. А ось наші найменші, учні 5 класу, під керівництвом своєї творчої й щасливої вчительки Людмили Кравченко впродовж 15.03–19.03.2021 вчилися бути щасливими тут і зараз, не відкладаючи на потім, завдяки участі в Міжнародному проєкті Positive Day від ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти!

Як вже зазначалося в попередньому пості, 20 березні у світі відзначається Міжнародний день щастя. Кожен з класів нашого закладу створював своє "щастя" по-своєму. А ось наші найменші, учні 5 класу, під керівництвом своєї творчої й щасливої вчительки Людмили Кравченко впродовж 15.03–19.03.2021 вчилися бути щасливими тут і зараз, не відкладаючи на потім, завдяки участі в Міжнародному  проєкті Positive Day від ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти!
Кольором тижня діти обрали жовтий - адже це колір сонечка й тепла.  Впродовж усього тижня вони писали й отримували листи вдячності, пускали літачки й журавликів, раділи бонусним завданням і інтерактивним вправам, ділилися позитивним "емоційним багажем" (стресовий багаж), щодня поповнювали куточок "Щастя починається з добра", дарували промінчики щастя, дарували оин одному кульки радості, танцювали й обіймалися, а бульбашковий флеш-моб – то сконденсована ейфорія позитиву!
А скільки усмішок, дитячих і дорослих, стриманих і без упину, але всіх таких щирих і натхненних!
Отримуючи частинку щастя та позитивні емоції, діти говорили "Так, ми круті! Заряджайтеся нашим позитивом і Ви!"