Керівництво фіскальної служби області з подарунками до дітей-сиріт

2 черв. 2015
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей до школи завітала з привітаннями та подарунками заступник начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова

На Свято останнього дзвоника напередодні Міжнародного дня захисту дітей до  Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради завітала з привітаннями та подарунками заступник начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова . Особлива увага посадовці була спрямована на тих, хто потребує опіки найбільше – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
   Гостя привітала усіх присутніх із закінченням навчального року, а випускникам побажала досягти омріяних вершин у майбутній професії, впевненості у собі і у своїх силах, вірити в свій успіх й впевнено йти до своєї мети, бути творцями свого щасливого життя. Слова подяки пролунали і в адресу педагогів, які невтомно і дбайливо опікуються своїми вихованцями, передають свої знання, вміння та досвід.
  Радісні і щасливі, учні дякували за вітання, подарунки та солодощі представникам фіскальної служби області з нагоди свят. І надзвичайно приємним було те, що діти зі шкільної парти вже розуміють для чого сплачуються податки, усвідомлюють важливість чесної сплати податків для розвитку та процвітання нашої держави.
   Адміністрація школи щиросердно вдячна гостям за святість обов’язку – зробити  дітей щасливими.

ПОДАТКОВА СЛУЖБА