Урочиста лінійка - останній дзвоник

2 черв. 2015

Хоч на дворі цього дня стояла зовсім не літня спека, одначе пора літніх канікул наступила! 29-го травня учні Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради із вигуками “УРА!” вступили в омріяну пору відпочинку, оздоровлення та розваг. А для випускників 2015-го цей день став серйозним кроком у доросле життя. Радісними і схвильованими виглядали одинадцятикласники, їхні вчителі та батьки.

Під час урочистої лінійки на адресу школярів, вчителів та головне випускників адміністрацією школи були виголошені найщиріші вітання та побажання. Майже півгодини обдаровували учнів похвальними листами та грамотами за перемогу в  міських, обласних та республіканських олімпіадах, конкурсах. А також – вітали учасників та переможців різних творчих конкурсів.

Батьки та учні дякували вчителям за самовіддану працю, невтомний творчий пошук та за турботу, яку вони віддають для навчання та виховання.

Завершилося Свято останнього дзвоника гучним флешмобом випускників, малят і вчителів на знак дружби, щастя, миру.

натисніть на посилання нижче, щоб переглянути всі фото

ФОТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА - 2015