УВАГА! В ЛІЦЕЇ СТАРТУЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ!

8 трав. 2020
Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю оголошує прийом учнів на навчання в 5-11 класах.

УВАГА! РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВСТУПНА КАМПАНІЯ!
В закладі діють такі спортивні секції: волейбол, панкратіон, легка атлетика, бокс, скелелазіння, спортивна аеробіка, футбол.
Враховуючи особливості сьогодення, подати заяви на вступ ви можете дистанційно тат на сайті в бічному меню в розділі ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА.
Вступні випробування відбудуться після закінчення карантину: тестування з української мови та математики, виконання спортивних нормативів.
Обов’язкова умова – основна група для занять фізичною культурою (довідка форми 086-1/0).

Уточнену інформацію щодо вступних випробувань буде розміщено додатково.