"Комп'ютерна регата"

3 бер. 2020
"Комп'ютерна регата" - так називалися змагання з інформатики серед учнів 8-9 класів. Захід відбувся в межах Декади точних наук сьогодні, 3 березня.

Вчитель информатики, Швед В.Г., ставив за мету закріплювати та систематизувати набуті знання учнів з предмету; виховувати в учнів цілеспрямованість, впевненість у собі, вміння і навички розмірковувати, розширювати кругозір; розвивати інтерес до інформатики, логічне мислення, кмітливість.
Протягом заходу учні подорожувати океаном «Комп’ютерних знань», роблячи багато цікавих зупинок, де перевіряли власні знання з інформатики,логіку та кмітливість.
Члени поважного журі - учні 11 класу - уважно та прискіпливо слухали відповіді команд, оцінювали якість та творчість виконаних завдань.
Протягом змагань учні не лише перевірили й вдосконалили свої знання, а й дізналися багато нового.
У результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда 8 класу. Вітаємо!

Більше фото та відео ви можете бачити на наших сторінках Facebook  та Instagram