Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці

24 квіт. 2015
З 20 по 24 квітня 2015 року у школі проведено Тиждень охорони праці до Всесвітнього дня охорони праці

З 20 по 24 квітня 2015 року у школі-інтернаті проведено Тиждень охорони праці до Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Під час Тижня проведено:

• Інформаційна хвилинка по структурних підрозділах  «Безпека праці в професії»
  • Засідання оргкомітету з питань планування проведення Дня охорони праці
  • Контроль стану електрообладнання в  навчальних кабінетах, пральні, їдальні, котельні
  •  Перевірка документації  з ОП, БЖД
  • Виготовлення стенду до Всесвітнього дня охорони праці
  • Робочі наради по структурним підрозділам до Дня охорони праці «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»
  • Конкурс малюнка «Охорона праці очима дітей»
  • Бесіда для учнів 1-11 класів «Поведінка під час грози. Допомога потерпілому від удару блискавки»
  • Демонстрація відеороликів з питань охорони праці для учнів та працівників школи

Всесвітній день охорони праці