Місячник та День довкілля

24 квіт. 2015
В школі було проведено місячник озеленення та благоустрою

Можна зробити гуртом так багато
І про здорове довкілля подбати
Нам щедра і чиста земля до снаги
Ти тільки поглянь гарно як навкруги.

З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища в Олександрійській загальноосвітній школі – інтернаті  І-ІІІ ступенів було проведено місячник озеленення та благоустрою.

Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану навчальні території , спортивні майданчики. Висаджено багаторічні кущі та квіти. В процесі озеленення території школи брали участь учні 1-11 класів та всі працівники школи - інтернату.
       Озеленення навчальних закладів відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, розвиває в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються, активізує пізнавальну, творчу та просвітницьку діяльність школярів.
       Класними керівниками 1-11 класів було  проведено виховні години на тему «Природо, ти – наш другий дім», « Живе обличчя нашої землі» , « Ми всі господарі природи, тож збережемо її вроду» у ході яких школярі обговорювали екологічні проблем нашого краю, висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення екологічного стану Землі.
       Найдієвішою формою у вихованні школярів є залучення їх до різноманітних масових заходів: конкурсів, змагань, операцій, акцій тощо.

Ліс легені планети 5 - 7 класи

МИ всі господарі природи ...9 клас

презентація учнів 9 класу до Дня Землі та Дня Довкілля

Учні 11 класу взяли участь у акції "Посади деревце!”. Під час якої були висаджені ялинки.

Між учнями 1-7 класів було організовано і проведено конкурс на кращий малюнок «Людина та ліс».  Переможцями стали : Богачук О. – 7 клас; Коваленко Я – 7 клас; Глиняний Д. – 6 клас; Кривчик М. – 4 клас; Лифарь Д. – 2 клас; Починок Д. – 5 клас.

24 квітня  в школі проходив захід під назвою «Живе обличчя нашої Землі», який  організувала з учнями 9 класу вчитель географії  Рискіна Н.О. Учні надали інформацію про екологічний стан України та організували перегляд відеофільму на тему: «Основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища», ознайомили із поняттям «забруднення», розглянули основні антропогенні  джерела забруднення навколишнього середовища. Діти аналізували інформацію, висловлювали свою думку. Слайдами презентувалися  різні види і джерела забруднення навколишнього середовища.

Протягом місячника була організована тематична виставка екологічних малюнків, висловів про природу та її проблеми.
        Діти висвітлили проблему впливу діяльності людини на навколишнє середовище, яке може мати найважчі наслідки не лише для природи, але і для людства.

Плідно і результативно пройшов День довкілля в нашій школі. Звичайно ж, приємно те, як відповідально поставилися до проведення даної акції учні школи. Це означає, що розмови, бесіди, виховні години вчителів, вихователів  не проходять безслідно. І наші учні уже повноцінні і свідомі члени суспільства.