Чужого горя не буває

23 квіт. 2015
Учні школи потоваришували з дітьми, які переселились з тимчасово окупованої території

Учні Олександрійської загальноосвітньої школи–інтернату І–ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради потоваришували з дітьми, які переселились з тимчасово окупованої території (м. Первомайськ Луганської області та м. Донецьк) Муленковим Владиславом (5 клас) та Олійником Владиславом (4 роки), що на даний час  проживають у м. Олександрія. Вихованці школи  із задоволенням спілкуються з хлопчиками, мали нагоду відвідати їх  та подарувати  подарунки, а також запросити в гості до школи. В свою чергу Муленков Владислав написав листа дітям школи і подякував новим друзям, а маленький Владислав подарував дітям свій малюнок.