«Патріот» - Конкурс дуже популярний в Україні

12 лют. 2015
12 лютого 2015 року в школі-інтернаті відбувся Всеукраїнський конкурс з українознавства

12 лютого 2015 року в Олександрійській школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради відбувся Всеукраїнський конкурс з українознавства. Це був VI конкурс на знання української мови та літератури,українознавства та історії України.

У конкурсі-грі брали участь  46  учнів, які змагалися у десяти вікових категоріях: 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 класи.

З великою радістю і задоволенням виконували тести-завдання. Конкурсні  завдання були цікаві, доступні дітям з різним рівнем підготовки. Учні сподіваються на високу результативність у конкурсі.

Як ми грали? Дивимося тут.