25-річниця Збройних сил України. Конкурс патріотичної пісні та строю

6 груд. 2016
В Україні сьогодні, 6 грудня 2016 року, відзначається 25 річниця утворення національної армії - Збройних сил України. Традиційно в цей день в Олександрійській школі-інтернаті відбувається конкурс пісні та строю.

Традиційно в цей день в Олександрійській школі-інтернаті відбувається конкурс пісні та строю. Тож і сьогодні учні усіх класів школи змагалися в уміннях бути однією командою, дисциплінованою, дружною і цілеспрямованою, готовою в будь-який час гідно представити та захистити себе, свій клас, а майбутньому, якщо це буде потрібно, і свою країну.
Наші учні дуже люблять цей конкурс,тому готуються до нього заздалегідь : продумують назву для свого загону, пісню, девіз , промовку та єдину форму, аби усе відповідало змісту назви загону. До конкурсного завдання входить також і стройова підготовка, оскільки конкурс має військово-патріотичну спрямованість і подобається дітям саме тому, що вони на одному подиху, синхронно, як один, виконують вправи в строю.
На заході були присутні та входили до складу журі військовослужбовці частини 2269 м.Олександрії: майор Ярош В.В., лейтенант Скляр В.А., лейтенант Хруль Р.В.. Головою журі був майор Дюшко О.М., який є вихователем 8 класу ( кадетського) нашої школи та приймав рапорти командирів загонів протягом конкурсу. 5 та 6 класи (кадетські) до конкурсу готували вихователі - колишні військові, учасники АТО Лещенко О.Л., та Юдов С.С., які звичайно ж були присутні на заході також, вболіваючи та переживаючи за виступи своїх вихованців. Як і годиться, перед початком конкурсу під час урочистої частини відкриття, учні привітали присутніх військових з 25-річницею Збройних сил України, подякували за їхню справу у захисті нашої країни. Пролунали вітальні та патріотичні вірші та пісні. Відчувалося свято, піднесення і дух патріотизму у кожному кроці загонів протягом конкурсу. А стройові пісні запалювали любов"ю і відвагою.
Під час фінальної частини відбулося нагородження грамотами кращих командирів та загонів-переможців. Конкурс показав, що наші учні і дійсно можуть стати гарними й гідними захисниками нашої України в майбутньому.
Тож вітаємо усіх, хто наразі служить у лавах Збройних сил України, а також учасників АТО - тих, хто мобілізувався, і тих, хто і понині виконує свій обов'язок перед країною та її народом.
Ми щиро вдячні вам за незламну волю, відвагу та патріотизм. Пишаємось вами!