Екскурсії до військової частини

1 груд. 2016

У рамках Тижня патріотичного виховання 30 листопада та 1 грудня вихованці 5, 6 та 8 кадетських класів відвідали з екскурсією військову частину 2269 м.Олександрії.
Господарі люб'язно прийняли гостей та ознайомили з військовою частиною, її історією та бойовим шляхом, а також з правилами поведінки на території частини. Безпосередньо на місці несення служби нашими захисниками вихователь 8 класу Дюшко О.М., який служив у цій частині раніше, роз'яснив учням порядок розводу добового наряду. Учні також мали нагоду ознайомитися з сучасною військовою технікою, життям та побутом військовослужбовців, умовами вступу на військову службу, з перевагами професії, а також самостійно розібрати та зібрати автомат. Адже зрозуміло, що солдатами не народжуються, їх необхідно готувати та виховувати і навчати. Сподіваємось,у майбутньому наші кадети стануть гідними захисниками нашої країни.