Географічна кав'ярня

18 лист. 2016
На завершення Тижня науки і техніки у географічному кабінеті Олександрійської школи-інтернату гостинно відчинила двері географічна кав'ярня.

Позакласний захід для учнів з географії 10-11 класів мав на меті поглибити знання учнів про каву ; ознайомити з корисністю та шкідливістю кавових зерен, впливом кави на організм; історією поширення кави по світу; ознайомити з найбільшими країнами-виробниками кави, традиціями та звичаями, які з нею пов'язані, різноманітними рецептами приготування кави, цікавими фактами про цю рослину та використання кави не за призначенням, розвивати спостережливість, уважність, вміння слухати та висловлювати свою думку, розширювати кругозір, виховувати пізнавальний інтерес учнів.
У ході заходу старшокласники говорили про походження кави, її цінність для людини та про ритуали різних народів світу, пов'язані з цим чудодійним напоєм.Учні готувались до даної зустрічі заздалегідь і в імпровізованій кав'ярні у дружньому колі за склянкою запашної кави поділилися інформацією про значення самої назви рослини, про те, як росте кавове дерево, що любить ця рослина та в яких умовах найкраще росте. Усім було цікаво дізнатись, як кава поширилася по світу,які країни є основними її споживачами що містить у собі історія напою, які існують рецепти її приготування та чим відрізняється розчинна кава від меленої за своїми цінностями та властивостями, у чому соціальний аспект споживання кави.

Читайте новини та дивіться більше фото з заходів на нашій сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1832420953703959