"Thanksgiving Day"

17 лист. 2016

Яскравий, змістовний та цікавий театралізований захід з англійської мови "Thanksgiving Day", присвячений Дню подяки, який відзначається у США та Канаді, відбувся сьогодні в актовій залі Олександрійської школи-інтернату. Метою свята було підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, а також поглиблення знань про історію та культуру країн, мову яких вивчається, розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учнів.
Актову залу прикрашали тематичні декорації, а учасники дійства були одягнуті у костюми героїв історичного оповідання, яким ,по суті, і було все свято.
Захід розпочався вступним словом учителя англійської мови, яка запитаннями до глядачів вмотивувала до подальшого перегляду дійства, після чого група дівчаток мовного гуртка (3-4 класи) виконали пісню "Little Pilgrims". Учениці 10 класу детально розповіли про історію виникнення свята, традиції та звичаї його святкування. А після їхньої розповіді на сцені розпочалося театралізоване дійство англійською мовою "The First Thanksgiving" (Найперший День Подяки ) у виконанні учнів 9 класу, які розіграли епізоди з історії Америки 17 століття. Глядачі на власні очі побачили, як перші переселенці прибули з Англії на береги Америки в 1620 році на судні «Мейфлауер» у штормовий морозяний листопадовий день. Відразу ж новоприбулі заснували колонію, але сувору несподівану зиму пережило менше половини новоспечених американців.
Весна знаменувала новий період в історії переселенців. Вони навчилися обробляти землю за допомогою місцевих індіанців. І ревна праця жителів колонії була гідно відзначена - до осені вони отримали багатий урожай. Всі були в такому захваті, що вирішили відсвяткувати цю подію. У 1621 році батьки-пілігрими запросили в гості індіанців, які допомогли їм виростити продукти. Жінки приготували урочисту трапезу, і всі присутні дякували Богу й одне одному за допомогу і підтримку. Це було найперше свято американців, яке відзначали час від часу.
А оскільки День подяки - дуже добре і радісне свято, закінчилась історія англійською дитячою піснею "Things I'm thankful for" (" За що я вдячний") у виконанні маленьких "англійців" мовної групи.

День подяки відзначається у четвертий четвер листопада, тож цього року його будуть святкувати 24 листопада.

Читайте новини та дивіться більше яскравих фото із заходів на нашій сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1831995593746495