17 лист. 2016
"Толерантність - найважливіша умова миру і злагоди в сім'ї, колективі та суспільстві", під таким гаслом проводилась сьогодні година спілкування у 5 класі Олександрійської школи-інтернату.

"Толерантність - найважливіша умова миру і злагоди в сім'ї, колективі та суспільстві" - під таким гаслом проводилась сьогодні година спілкування у 5 класі Олександрійської школи-інтернату. Виховний захід був присвячений Міжнародному дню толерантності, який відзначається 16 листопада у всьому світі.
Під час спілкування діти дали визначення терміну "толерантність", дізнались про його переклад з інших мов. На прикладі життєвих ситуацій (інсценувань) обговорили проблеми терпимості, грали в гру "Толерантна і не толерантна людина". Навчились вітатись один з одним як це роблять люди у різних країнах. Звичайно ж, не обійшлося і без творчого завдання:власними руками діти створили "Дерево терпимості". А під кінець години спілкування діти створили коло дружби, злагоди і взаєморозуміння.

Читайте новини та дивіться більше фото із заходів на нашій сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1831975503748504