Математична зоряна година

16 лист. 2016

Сьогодні, 16 листопада, в Олександрійській школі-інтернаті відбулася "Математична зоряна година" - інтелектуальна гра для учнів 10-11 класів. Усі п'ять турів заходу були присвячені видатним вченим-математикам і їх внеску у розвиток науки, захід мав на меті розвиток математичної культури учнів, підвищення пізнавального інтересу до вивчення цієї науки, ближче знайомство учасників та глядачів з історією математики, а також демонстрацію та використання міжпредметних зв'язків. У перервах між турами прозвучали виступи учнів 6 та 7 класів на тему математики.
Заслужену перемогу у інтелектуальному змаганні одержав учень 11 класу Максим Ковальчук. Хочеться відзначити, що Максим має на своєму рахунку ще й багато перемог обласного та всеукраїнського рівня з рукопашного бою, нещодавно зробив свій внесок у перемогу Олександрійського військово-спортивного клубу "Захист" у всеукраїнських змаганнях у м.Житомир, де команда нашого міста, у складі якої виступав і Максим, здобула звання найкращого військово-спортивного клубу України.

Читайте новини та переглядайте фото на нашій сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1831431623802892