15 лист. 2016
Учора, 14 листопада, згідно наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації в Олександрійській школі-інтернаті відкрито Тиждень безпеки дорожнього руху.

Учора, 14 листопада, згідно наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації в Олександрійській школі-інтернаті відкрито Тиждень безпеки дорожнього руху та оголошено про план його проведення. Планом передбачається проведення єдиного уроку "Безпека на дорозі - безпека життя", виховні заходи, присвячені безпеці дітей на дорозі "Дитина - пасажир", "Живи цікаво та безпечно", конкурси, вікторини зі знання Правил дорожнього руху,тематичні виставки малюнків.

Читайте наші новини та дивіться фото та відео на нашій сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/pantaevka.int/