З вогнем не жартуй!

14 лист. 2016
У понеділок 14 листопада в нашій школі відбувся підсумковий загальношкільний захід - закриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Легко вогник запалити, та нелегко загасити".

У понеділок 14 листопада в нашій школі відбувся підсумковий загальношкільний захід - закриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему  "Легко вогник запалити, та нелегко загасити".
Були підбиті підсумки конкурсів та проведених заходів. Взявши за приклад театралізований виступ агітбригади 11 класу під час відкриття Тижня знань БЖ, у якості узагальнення отриманих протягом минулого тижня знань учні 5 класу підготували яскраве та змістовне дійство - повчальну казку "З вогнем не жартуй!". Герої казки, лісові звірята - учні лісової школи, ще раз нагадали усім про правила протипожежної безпеки та правила поведінки під час пожежі.

Дивіться яскраві фото з заходу на нашій сторінці у фейсбук : https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1830418117237576