Рік англійської мови в Україні: Хелловін

1 лист. 2016

В рамках шкільних заходів з відзначення Року англійської мови в Україні, 31 жовтня та сьогодні, 1 листопада, у нашому закладі відбувались цікаві та веселі заходи, пов'язані з Хелловіном, не менш цікавим стародавнім святом англомовного світу, яке нині стало популярною розвагою для дорослих та дітей в багатьох країнах світу,а віднедавна і в Україні. Учора учні 11 класу розповіли дітям та дорослим про походження, історію та традиції Хелловіна, показали відео про основні моменти у його святкуванні. Протягом уроків англійської мови проводились фрагменти з використанням тематичного матеріалу : кросворди, ребуси, веселі музичні та фізкультхвилинки, старшокласники читали тексти та виконували цікаві творчі завдання. А сьогодні після уроків відбулася весела конкурсно-розважальна програма з англійської мови для учнів 3-7х класів, протягом якої в невимушеній, до того ж справді конкурентній обстановці, діти вивчили багато нових англійських лексичних одиниць та синтаксичних структур, в процесі ігор вчились ставити запитання та давати на них правильні відповіді, логічно будувати власні висловлювання, писати твори-мініатюри і навіть сконструювали монстриків власними руками та описували його. По закінченню розваг учасники команд та найактивніші глядачі отримали подарунки - закладки на мотиви Хелловіна для підручників , а також відбулася невеличка тематична фотосесія, яка також принесла дітям немало задоволення. Метою усіх названих заходів було ознайомити дітей з традиціями країн, мова яких вивчається;розвивати у дітей комунікативну компетенцію; розвивати навички говоріння та виступи на публіці; формувати вміння працювати в команді;виховувати почуття товариства і взаємодопомоги , ну і звичайно ж підвищити мотивацію до вивчення англійської мови.

Більше фото дивіться на нашій сторінці фейсбук: https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1822491168030271