УРА, канікули!Музично-розважальна програма

21 жовт. 2016

Сьогодні наші одинадцятикласники вирішили провести останній перед осінніми канікулами день першої шкільної чверті музично-розважальною програмою для усієї школи. На початку своєї програми ініціативна група класу провела веселі та енергійні ігри, в яких брали участь від першокласників до самих організаторів заходу.Діти охоче та радо виконували різні завдання, танцювали та змагались, чим вивільнили свою накопичену за день енергію.
Після конкурсної програми ведучі ознайомили присутніх з творчістю легендарного британського рок-гурту "Queen", серед творів якого є й такі, що й досі користуються популярністю в світі. Закінчилась цікава та змістовна розповідь хітом цього рок-гурту "We are the champions", який підхопили глядачі, та сучасною дискотекою для усіх охочих.
УРА, канікули!

Більше фото дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1815958515350203?notif_t=like&notif_id=1477133121929350