Перемога у обласному огляді-конкурсі з проведення Тижня Знань ПДР!

18 жовт. 2016
Сьогодні до нашої школи надійшла приємна новина - колектив нашої школи-інтернату визнано переможцем та нагороджено Грамотою управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації за високий рівень організації та проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Азбука безпеки на дорозі» серед закладів обласного підпорядкування.

Сьогодні до нашої школи надійшла приємна новина - колектив нашої школи-інтернату визнано переможцем на підставі рішення обласної робочої комісії з підбиття підсумків проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Азбука безпеки на дорозі» у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах та закладах освіти обласного підпорядкування від 03 жовтня 2016 року (протокол № 1) та нагороджено Грамотою управління освіти,науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації за високий рівень організації та проведення у вересні поточного року Тижня , серед закладів обласного підпорядкування ми посіли ПЕРШЕ МІСЦЕ!
Хочеться зазначити, ну і похвалитися звичайно ж, що щороку ми проводимо Тижні безпеки на високому рівні, активно та творчо, та за рішеннями обласної робочої комісії з підбиття підсумків проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності посідаємо призові місця. ☻☻☻
З наказом начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА №697 від 13 жовтня можна ознайомитися за посиланням тут →  http://koippo.kr.ua/arhiv/2016/nakaz_oda_2016.10.11_697.pdf
Також можна переглянути презентацію за підсумками проведення Тижня в школі: