Вітаємо наших чемпіонів!

13 жовт. 2016
Учні 11 класу нашої школи Максим Ковальчук та Євген Кальницький, які тренуються у військово-патріотичному клубі "Захист" м.Олександрії (президент Андрій Ярошевський) , у складі команди з кращих вихованців клубу взяли участь у всеукраїнських фінальних зборах-змаганнях з обронно-прикладного п'ятиборства «Соколята України», що проводились у м.Житомир 6-9 жовтня.

Учні 11 класу нашої школи Максим Ковальчук та Євген Кальницький, які тренуються у військово-патріотичному клубі "Захист" м.Олександрії (президент Андрій Ярошевський) , у складі команди з кращих вихованців клубу взяли участь у всеукраїнських фінальних зборах-змаганнях з обронно-прикладного п'ятиборства «Соколята України», що проводились у м.Житомирі 6-9 жовтня на базі Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова . Організаторами цих зборів-змагань стали Український союз ветеранів Афганістану, Всеукраїнське дитяче патріотичне об'єднання «Майбутнє України», Генеральний штаб Збройних сил України.
Всього у змаганнях брали участь 11 військово-патріотичних клубів з 11 областей.Олександрійський "Захист" завоював титул найкращого в Україні за своїм напрямком. За підсумками змагань олександрійці посіли:
- силова підготовка - 1 місце;
- смуга перешкод - 1 місце;
- стрільба з пістолету ПМ - 1 місце;
- крос 3 км - 1 місце;
- рукопашний бій - 2 місце (при рівній кількості балів програли збірній Житомира у якості ).
У загальному заліку "Захист" посів перше місце і отримав перехідний кубок.
Про це повідомляє сайт "Моя Александрия" .
Вітаємо та бажаємо подальших перемог!
Тренери клубу "Захист" багато років вели секцію з рукопашного бою в нашій школі-інтернаті і наші вихованці щороку здобувають перемоги на обласному та всеукраїнському рівнях. Першою чемпіонкою України з нашої школи була учениця, нині випускниця, Анна Валінкевич , яку тренував Максим Бендеров, який загинув у 2014 році, захищаючи нас і нашу країну на Сході... Максим Бендеров був не просто гарним тренером, а і справжнім чоловіком, спортсменом та захисником.Світла пам'ять герою!