"Козацькі забави" до Дня Захисника України

13 жовт. 2016
Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня Захисника України, в Олександрійській школі-інтернаті відбулись традиційні для нашої школи у ці осінні дні змагання команд хлопців, майбутніх захисників,"Козацькі забави".

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня Захисника України, в Олександрійській школі-інтернаті відбулись традиційні в ці осінні дні змагання команд хлопців, майбутніх захисників,"Козацькі забави". Перед початком змагань учні 7 класу нагадали усім присутнім на заході про традиції та історію свята Покрови, яке віднедавна стало в нашій країні офіційним Днем Захисника Вітчизни, від імені усього великого колективу привітали чоловіків, які працюють в закладі та хлопців. З вітальним словом виступив також і колишній військовий, полковник Дюшко Олександр Миколайович, який на даний час є вихователем в нашій школі і працює з 8 кадетським класом.
Після урочистої частини розпочалися козацькі забави. У змаганні брали участь дві збірні команди хлопців - "Спарта" та "Кадети". Майбутні захисники змагались у спритності, швидкості, силі та кмітливості. Різноманітні конкурси принесли і глядачам, і учасникам багато сміху, веселощів та зарядили позитивною енергією. Обидві команди прагнули перемоги, але за результатами підрахунку балів перемогла дружба. Усі учасники змагань отримали шоколадні медалі, а командам подарували спортивний інвентар, щоб хлопці мали змогу й надалі тренувати свою силу та спритність.
Більше фото дивіться на нашій сторнці у фейсбук: https://www.facebook.com/pg/pantaevka.int/photos/?tab=album&album_id=1811338895812165