Новорічний подарунок для солдата

25 груд. 2014
До цієї акції актино долучилися педагогічний та учнівських колективи Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Кіровоградської обласної ради.

Солодощі, печиво, пироги, тістечка, фрукти, теплі речі, ковдри, ліки, новорічні подарунки власними руками вихованців – ось неповний перелік того, що ввійшло до подарунку для українських війскових у зоні проведення АТО, які зараз боронять державні кордони нашої країни. Солдати зустрічатимуть нових 2015-й рік в окопах, аби ми були вільними і щасливими.

Тож зробимо їм хоч трошечки свята, щоб Новий рік приніс їм домашній затишок, благополуччя та перемогу!