День Вчителя у школі

30 вер. 2016
Учителю! Ти йдеш по цій землі І слід стає твій крок за кроком Яскравим вогником у сутінках пітьми, А все життя для тебе є уроком. Ти бачиш те, що іншим не під силу, І відповідь даєш на всі «чому?» Ти не даремно тут, бо серце має крила, Воно для всіх – віддать його кому? Маленьким дітям, синьооким і чубатим, Що ловлять погляд, кожен рух всяк час - Це щастя вчителя – його багато, І слід яскравий – вогник не погас.

Учителю! Ти йдеш по цій землі
І слід стає твій крок за кроком
Яскравим вогником у сутінках пітьми,
А все життя для тебе є уроком.
Ти бачиш те, що іншим не під силу,
І відповідь даєш на всі «чому?»
Ти не даремно тут, бо серце має крила,
Воно для всіх – віддать його кому?
Маленьким дітям, синьооким і чубатим,
Що ловлять погляд, кожен рух всяк час -
Це щастя вчителя – його багато,
І слід яскравий – вогник не погас.
Такі та багато інших слів привітання та вдячності звучали від самого ранку сьогодні із вуст учнів на адресу вчителів та вихователів Олександрійської школи-інтернату. Сьогодні, 30 вересня,напередодні свята працівників освіти України, у нашій школі відбулися святкові заходи, присвячені Дню Вчителя, який зазвичай відзначається Україні у першу неділю жовтня.
За давньою шкільною традицією учні усіх класів підготували багато цікавого для цього святкового дня: фойє школи було прикрашене виготовленими руками люблячих учнів плакати з побажаннями та малюнками, ікебани та осінні святкові букети; старшокласники провели день самоврядування, взявши на себе ролі ролі вчителів та вихователів та спробувавши власні сили на місці своїх педагогів.А після уроків у квітково вбраній актовій залі відбувся святковий концерт, під час якого у виконанні учнів лунали вітальні вірші та пісні,звучали гуморески та жарти у сценках на шкільну тематику, були представлені яскраві та запальні танці.Аплодисментами та схвальними вигуками вітали артистів глядачі, серед яких були педагоги та працівники школи, учні та їхні батьки. Звичайно ж, не обійшлось і без квітів та подарунків, зроблених учнями власними руками для вчителів та вихователів. Загалом у школі цього дня та під час концерту панувала тепла та щира атмосфера сімейного свята.
Ще раз зі святом!!!