Міжнародний День Миру

21 вер. 2016
21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Це свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 2002 році.Спочатку свято відзначали кожен третій вівторок вересня – на честь дня відкриття щорічної сесії Генеральної Асамблеї.Але пізніше було прийняте рішення щодо встановлення фіксованої дати свята – 21 вересня.

21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру.
Це свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 2002 році.Спочатку свято відзначали кожен третій вівторок вересня – на честь дня відкриття щорічної сесії Генеральної Асамблеї.Але пізніше було прийняте рішення щодо встановлення фіксованої дати свята – 21 вересня.Генеральною Асамблеєю цей день проголошений як день відмови від насильства і припинення вогню у всьому світі.Всім країнам було запропоновано утримуватися від проведення військових дій цього дня.Щорічно 21 вересня в ООН проводяться різні заходи.
В Олександрійській школі-інтернаті цього дня також проходили уроки миру, виховні години та інші заходи, присвячені миру та злагоді у світі. Так, на уроках англійської мови, учні 3 класу малювали дитячі плакати та підписували їх англійською мовою, звертаючись до людей усього світу.А учні 10-го класу складали заклики до людства, які спонукали б людей єднатися та припинити війни.

Більше фото дивіться за посиланням:https://www.facebook.com/pantaevka.int/