"Веселий експрес"

19 вер. 2016

Сьогодні, 19 вересня,перед підбиттям підсумків Тижня знань ПДР, Тижня здорового способу життя та Олімпійського тижня, у школі була проведена улюблена гра наших вихованців "Веселий експрес". Гра проводилась з метою розширити й закріпити знання дітей з правил дорожнього руху, розвивати мислення, швидкість реакції, мовлення; виховувати товариськість, почуття взаємоповаги і взаємодопомоги, бажання перемагати Участь у ній взяли учні 2 – 9 класів, а учні 10 – 11 класів були відповідальними інспекторами на кожній станції, до якої прибували класи та виконували завдання інструкторів.
Дружні команди дітлахів із задоволенням відвідали 12 станцій: «Живі букви» , « Дай відповідь.», « По секрету всьому світу», «Попереджуючий сигнал рукою», « Так» чи « Ні», «Спробуй відгадати», «Дорожні знаки», «Додай останнє слово», «Склади вірша», «Дозволяється або забороняється», «Загадкова», «Запам’ятай» .
Всі діти були дуже активні, веселі, спритні, відгадували загадки, грали в ігри, тому час пройшов непомітно. На кожній станції діти продемонстрували свої знання , уміння, спритність, ерудицію та позитив. Виконуючи завдання, учні набирали призові бали, які наприкінці гри підрахувала лічильна комісія. Перше місце посіла команда 8 кадетського класу. Вітаємо їх з перемогою!

Більше фото з заходу дивіться на нашій сторінці у фейсбук за посиланням:https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/1799136953699026?notif_t=like&notif_id=1474309300780871